Remis na inaugurację sezonu

Remis na start! W emocjonującym meczu otwarcia sezonu nasza drużyna zremisowała 2:2 z silnym rywalem z Głogowa.

To było spotkanie pełne emocji! Po walecznej postawie zawodników w pierwszej połowie prowadziliśmy 2:0 po dwóch bramkach Krzysztofa Gancarczyka. Niestety, w drugiej części meczu goście zdołali wyrównać.

Gratulacje dla całej drużyny za niezłomną postawę i walkę do ostatniego gwizdka! Taki początek sezonu napawa optymizmem.
To był prawdziwy bój, a my już czekamy na kolejny mecz!

Patronat




Sponsorzy