Remis na inaugurację sezonu
Remis na start! W emocjonującym meczu otwarcia sezonu nasza drużyna zremisowała 2:2 z silnym rywalem z Głogowa.
To było spotkanie pełne emocji! Po walecznej postawie zawodników w pierwszej połowie prowadziliśmy 2:0 po dwóch bramkach Krzysztofa Gancarczyka. Niestety, w drugiej części meczu goście zdołali wyrównać.
Gratulacje dla całej drużyny za niezłomną postawę i walkę do ostatniego gwizdka! Taki początek sezonu napawa optymizmem.
To był prawdziwy bój, a my już czekamy na kolejny mecz!



















