Rewelacyjny finał sezonu!
Doskonałe zakończenie sezonu w 3 lidze dla zespołu trampkarzy prowadzonego przez trenera Jacka Imianowskiego Akademia MGKS "Moto-Jelcz Oława"!
W ostatnim meczu sezonu, rozegranym w wyjątkowo trudnych warunkach i ponad 30-stopniowym upale, drużyna Moto-Jelcz Oława pokonała Olympic Wrocław aż 6:2! Nasi zawodnicy wykazali się ogromną dojrzałością, umiejętnością kontroli przebiegu spotkania i dostosowywania tempa gry do panującej pogody. To prawdziwy pokaz charakteru i profesjonalizmu!
Prawdziwym liderem ofensywy był Dawid Zebzda, który zdobył aż cztery bramki! Co za występ! Po jednym trafieniu dołożyli również Piotr Mielnicki i Igor Zawadka
Brawo drużyna za walkę, charakter i świetne zakończenie sezonu! Jesteście wielcy!
Gratulacje dla trenera Jacka Imianowskiego za przygotowanie zespołu na tak wysokim poziomie!



















