Rocznik 2017B kończy Ligę Młodych Talentów!
W dniu wczorajszym dobiegła końca edycja jesienna Ligi Młodych Talentów we Wrocławiu! W rozgrywkach udział wzięli nasi zawodnicy z rocznika 2017B. 

• W sumie rozegrali 5 kolejek.
• W każdej kolejce czekały na nich 3 spotkania w grupie, trwające po 20 minut.
Dla większości z naszych młodych talentów były to pierwsze kroki na tak dużym turnieju! Pamiętamy nie najlepszy początek, ale miło było patrzeć, jak z każdą kolejną kolejką zawodnicy grali coraz lepiej, odważniej, byli bardziej pewni siebie i swoich umiejętności! 

Przez te kilka tygodni grania, drużyna zrobiła spory postęp, zwłaszcza w aspekcie gry zespołowej
i w strefie mentalnej! Mimo że trudno mówić o znaczącym progresie indywidualnym w tak krótkim czasie, to jako zespół weszli na wyższy poziom! 
Co dalej?
Wracamy do intensywnej pracy na treningach, skupiając się na poprawie deficytów i rozwoju indywidualnym zawodników, a do tego będziemy dorzucać sparingi! 
OGROMNE PODZIĘKOWANIA należą się rodzicom naszych zawodników!
Dziękujemy za wsparcie i obecność podczas turnieju, pozytywną atmosferę i słowa otuchy w trudnych momentach! Wasza energia jest bezcenna! 
Jesteśmy dumni z naszych Młodych Talentów! Teraz czas na jeszcze więcej pracy!



















