Wracamy na ligowe boiska!
WRACAMY!
Oława znowu żyje piłką! Po tygodniach przygotowań wracamy na ligowe boiska! Przed nami nowy sezon, nowe wyzwania i nowa energia. A wszystko zaczyna się TU, u NAS, w Oławie!
Już w tę sobotę — 1. kolejka dolnośląskiej IV ligi!
Gramy u siebie, na naszym stadionie, przed Wami — wspaniałymi kibicami. To właśnie Wasza obecność, brawa i wiara poniosą drużynę.
Przeciwnik? Młody i ambitny.
My? GŁODNI GRY JAK NIGDY!
Ten sezon to coś więcej niż tylko walka o punkty. Wielu z nas chce przeżyć dreszczyk emocji, wielu czeka na wspaniałe chwile, na szczęście, na dumę. Zabierzcie znajomych i bądźcie częścią tego wyjątkowego momentu.
Stadion w Oławie!
12:00!
Emocje gwarantowane!
To nasz czas! To nasz dom! To nasza liga!
GRAMY DLA WAS — BĄDŹCIE Z NAMI



















