Zwycięski sparing

 

W środę, 23 lipca, nasza drużyna rozegrała udany mecz kontrolny, pokonując 2:1 beniaminka 3. Ligi. Spotkanie to było ważnym sprawdzianem formy na dziesięć dni przed startem rozgrywek 4. Ligi Dolnośląskiej. Zespół zaprezentował się z bardzo dobrej strony, przez długi czas utrzymując się przy piłce i kontrolując przebieg gry.

Już w najbliższą sobotę czeka nas kolejne wyzwanie – zmierzymy się z ligowym rywalem, GKS Mirków.

Zapraszamy wszystkich kibiców do Kiełczowa. Pierwszy gwizdek o godzinie 14:00.

Patronat




Sponsorzy