Czwarte zwycięstwo z rzędu w Klasie „O”

W sobotnie popołudnie KS ”Moto-Jelcz” Oława podejmował na swoim boisku Strzeliniankę Strzelin.

Gospodarze dobrze weszli w mecz i już na początku stworzyli sobie kilka sytuacji bramkowych, a jedną z nich wykorzystał Krzysztof Waliś, który pokonał bramkarza strzałem z dystansu. Gola mogli zdobyć również Krzysztof Telatyński oraz Mateusz Dobkowski, jednak tylko jedno bramkowe prowadzenie utrzymało się do przerwy. W drugiej części trener Jarosław Fliśnik przeprowadził kilka zmian. W 58 minucie po faulu na Jakubie Kulczyckim, ładną bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego zdobył Jakub Skorłutowski, który ustalił wynik spotkania na skromne 2-0, dzięki czemu oławianie awansowali na fotel lidera Wrocławskiej Klasy Okręgowej, a w następnym spotkaniu zmierzą się z Parasolem Wrocław, zapraszamy na stadion w Oławie 22 września o godzinie 16:00.

KS ”Moto-Jelcz” Oława 2-0 Strzelinianka Strzelin

Trener: Jarosław Fliśnik

12.Adrian Leśkiewicz, 2.Andrzej Gancarczyk (8.Kacper Makowski 60’), 4.Krzysztof Waliś (13.Jakub Skorupa 46’), 5.Jakub Skorłutowski, 9.Jakub Kulczycki (19.Adrian Gelles 60’), 11.Wiktor Gajdek, 14.Łukasz Anklewicz ©, 15.Maciej Sobota (20.Bartłomiej Musiał 65’), 16.Tomasz Watral, 17.Krzysztof Telatyński (10.Mateusz Prusak 60’), 18.Mateusz Dobkowski (3.Artur Gancarczyk 75’)

autor tekstu: Michał Niedźwiedź