Kolejna wygrana w Klasie Okręgowej

Gospodarze tego meczu od pierwszego gwizdka sędziego dyktowali warunki gry i już w 11 minucie po strzale Mateusza Prusaka, bramkarz odbił piłkę pod nogi Bartłomieja Musiała, który trafił na 1-0. Goście po tej bramce nie ruszyli gwałtownie do ataku, lecz starali się uspokoić grę i spokojnie wymieniać piłkę, jednak nasza defensywa była odporna na ich ataki, nie dając się zwieść. Około trzydziestej minuty spotkania, w polu karnym gości sfaulowany został Artur Gancarczyk. Pomimo wyraźnego faulu sędzia nie wskazał na wapno, tylko rzutem sędziowskim oddał piłkę gościom ku niezadowoleniu oławskiej publiczności, która licznie zjawiła się na trybunach by oglądać spotkanie Moto-Jelcza. W drugiej połowie rzutu karnego nie wykorzystał Łukasz Anklewicz po ewidentnym faulu na Krzysztofie Telatyńskim. Tempo gry w drugiej części meczu było bardzo szybkie, a to obfitowało w wiele fauli oraz dużo sytuacji podbramkowych, obie ekipy ich nie wykorzystały i ostatecznie oławianie wygrali skromnie 1-0, notując drugą wygraną z rzędu we wrocławskiej Klasie Okręgowej.

MGKS ”Moto-Jelcz” Oława  1-0  Olimpia Podgaj

11’ Bartłomiej Musiał

1.09.2018r. godz. 17:00

Trener: Jarosław Fliśnik

24.Piotr Kosecki, 3.Artur Gancarczyk (7.Jakub Mańkowski 50’), 4.Krzysztof Waliś, 5.Jakub Skorłutowski (18.Mateusz Dobkowski 50’), 9.Karol Nikodem, 10.Mateusz Prusak (17.Krzysztof Telatyński 55’), 14.Łukasz Anklewicz ©, 16.Tomasz Watral, 20.Bartłomiej Musiał (19.Adrian Gelles 60’), 21.Adrian Kolano, 23.Jakub Kulczycki (15.Maciej Sobota 60’),

Autor tekstu: Michał Niedźwiedź