Podsumowanie weekendu (1-2.09.2018)- drużyny młodzieżowe.

Juniorzy Starsi

Po domowym zwycięstwie 2-1 z Górnikiem Wałbrzych, podopieczni Jarosława Fliśnika udali się do Polkowic na mecz z tamtejszym Górnikiem. Strzelanie dla naszego zespołu rozpoczął Damian Makowski w 14 minucie, jednak jeszcze przed przerwą wyrównał Klaudiusz Sobczyk. W 54 minucie ponownie uzyskaliśmy prowadzenie za sprawą Damiana Makowskiego. Mimo dwukrotnego prowadzenia, oławianom nie udało się wrócić z punktami w rezultacie przegrali 3-2.

Górnik Polkowice  3-2  MGKS ”Moto-Jelcz” Oława

Klaudiusz Sobczyk 30’/Damian Makowski 14’  54’

Emanuel Wilczyk 67’

Dominik Medyński 86’

Trener: Jarosław Fliśnik

12.Bartosz Lubecki, 5.Wojciech Solarski, 6.Bartłomiej Bagiński, 7.Michał Żurawski, 10.Rafał Dalecki, 11.Kamil Pach, 14.Damian Makowski, 15.Jakub Buczkowski, 16.Jakub Boczula, 18.Wojciech Kaniewski, 20.Damian Świnionoga

Juniorzy Młodsi

Zawodnicy Jarosława Boguckiego, po zwycięstwie 4-0 w pierwszym meczu, przegrali niestety takim samym wynikiem w Legnicy z Miedzią.

Miedź II Legnica  4-0  MGKS ”Moto-Jelcz” Oława

Michał Bieniusiewicz 15’

Dawid Suduł 26’  47’

Piotr Urbański 60’

Trampkarze

W 18 minucie zawodnicy MJO objęli prowadzenie, jednak minutę później Górnicy im odpowiedzieli ładną akcją ze skrzydła. Pod koniec meczu goście objęli prowadzenie, którego już nie oddali, mimo wielu sytuacji naszych zawodników. Zawodnicy przyjezdni zaprezentowali ładny techniczny futbol i byli w stanie wygrać, mimo słabszej postawy fizycznej.

MGKS ”Moto-Jelcz” Oława  1-2  Górnik Wałbrzych

Młodzicy

W pierwszej połowie, obie drużyny miały dobre okazje, jednak strzelanie rozpoczęło się dopiero w drugiej części meczu. Zaraz po wznowieniu gry, po dobrym rozegraniu rzutu rożnego trafił Brzeg, jednak dziesięć minut później po dobrym rozegraniu rzutu wolnego, udało nam się wyrównać za sprawą dobrze pracującego w tym meczu Oskarowi Szczupałowi. Przed samym końcem meczu, udało nam się skontrować przeciwnika i po wyjściu sam na sam, gola dla ”Moto-Jelcza” zdobył Mateusz Wróblewski.

MGKS ”Moto-Jelcz” Oława  2-1  AP Brzeg Dolny

Autor tekstu: Michał Niedźwiedź