Świetna zabawa mikołajkowa!

Szalona zabawa mikołajkowa zorganizowana przez trenerów MGKS "Moto-Jelcz" Oława odbyła się 6 grudnia na hali sportowej OCKF w Oławie.

Najmłodsze dzieci mogły sprawdzić się w przygotowanych przez trenerów konkurencjach sprawnościowych. Było przeciągnie liny na różne sposoby, dmuchane zjeżdżalnie masa balonów w klubowych barwach i słodyczy.

Na rozgrzewkę zagrał zaprzyjaźniony z nami DJ Grześ, który świetnie rozruszał naszych piłkarzy niepowtarzalną ZUMBĄ, w trakcie trwania imprezy można było posilić się ciastem przyniesionym przez rodziców, owocami, sokami, kawą w bufecie, który obsługiwali wolontariusze ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Oławie.

Odwiedził nas również MIKOŁAJ, który nie szczędził w tym dniu słodkości i upominków. Z pomocą Mikołajowi przyszedł Tomasz Wilgosz, który podarował kolekcjonerskie karty piłkarskie za co serdecznie w imieniu wszystkich dzieci dziękujemy. 

Dzieci wyglądały na zadowolone i szczęśliwie co pokazują zrobione podczas imprezy zdjęcia.

Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy pomogli zorganizować Mikołajki, jak również wszystkim, którzy się świetnie bawili.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii